Dobry początek rundy dla Pogoni Zduńskiej Woli

0-1 na wyjeździe z RKS-em Radomsko

W końcu mogliśmy powrócić do rozgrywek 4 ligi, która nie bez powodu cieszy się dużą popularnością na szczeblu lokalnym. Po długiej przerwie zimowej kibicie Pogoni Zduńskiej Woli zapamiętają, że na samym początku rundy wiosennej ich ukochany klub zdobył 3 punkty. W starciu z RKS Radomsko na wyjeździe nasza drużyna pokonała gospodarzy 0-1. Miejmy nadzieję, że będzie to dobry znak na przyszłość.

Przebieg meczu

Od samego początku nie było wiadome, czy któraś drużyna szybko zdobędzie przewagę. Na pewno widoczne było to, że zarówno goście jak i gospodarze chcieli mieć po tym spotkaniu komplet punktów. W tej dość równej bądź co bądź rywalizacji przełamanie nastąpiło w 39 minucie, kiedy to Patryk Sławiński strzelił gola dla Pogoni na 0-1. Obie drużyny właśnie z takim wynikiem schodziły na przerwę do szatni. W drugiej połowie obraz gry pozostawał dość statyczny. Ani RKS nie był w stanie odrobić strat do gości, ani też Polonia nie była w stanie podwyższyć prowadzenia. Koniec końców zwycięstwo 0-1 okazało się korzystne i mogliśmy się cieszyć z dodatkowych punktów.