Joanna Lichocka wizytuje Łódzkie

Przewodząca listy sejmowej Prawa i Sprawiedliwości z okręgu numer 11, Joanna Lichocka, miała przyjemność odwiedzić Sieradz oraz Zduńską Wolę. Wizyta ta odbyła się w piątek, 22 września. Podczas organizowanych spotkań, rozprowadzano ulotki informacyjne na temat programu „Bezpieczna przyszłość Polaków”.

W celu dotarcia do jak największej liczby odbiorców, wydrukowano aż 10 milionów sztuk tych ulotek. Miały one za zadanie przekazać obywatelom informacje na temat planów partii oraz przedstawić najważniejsze w danym momencie kroki do ich realizacji. Joanna Lichocka podkreślała, że Prawo i Sprawiedliwość jest jedynym ugrupowaniem, które zapewni realizację takich celów jak: brak zgody na sprzedawanie majątku narodowego, powstrzymanie prób podniesienia wieku emerytalnego, odmowa przyjmowania nielegalnych imigrantów w ramach przymusowej relokacji oraz sprzeciw wobec burzenia muru na granicy z Białorusią.

Pomocną dłoń w spotkaniach z mieszkańcami podawał również Mateusz Barwaśny, kandydujący na posła z tego samego okręgu numer 11.