Odkrycie ciała 74-letniego mężczyzny w oczku wodnym na terenie ogrodów działkowych w Zduńskiej Woli

Na działce ogrodowej „Wolinka” w Zduńskiej Woli (woj. Łódzkie) doszło do tragicznego odkrycia. Ciało 74-letniego mężczyzny zostało znalezione w oczku wodnym. Teraz przyczyny tej zdarzenia są przedmiotem śledztwa policji.

Zgłoszenie do służb ratunkowych wpłynęło około godziny 10:30. Do skrajnie niepokojącego zdarzenia doszło na terenie jednego z ogrodów działkowych „Wolinka” położonych w Zduńskiej Woli. Mieszkańcy donieśli o tragedii, która miała miejsce w małym zbiorniku wodnym – tuż na ich gruntach.

Według informacji uzyskanych od policji, posiadacz działki natknął się na straszną scenę tuż przed południem. Kiedy dotarł na swój kawałek ziemi, dostrzegł ciało przyjaciela, 74-letniego mieszkańca Zduńskiej Woli, zanurzone w oczku wodnym. Bez zwłoki powiadomił odpowiednie służby – poinformowała Katarzyna Biniaszczyk, sierżant sztabowy z policji w Zduńskiej Woli. Na miejscu przeprowadzono działania pod nadzorem prokuratora, które obejmowały zabezpieczenie dowodów przez kryminalistykę i pracę śledczych.