Remis Pogoni w Bełchatowie

Mało brakowało, by uratować trzy punkty

W ramach 32 kolejki 4 ligi łódzkiej Pogoń Zduńska Wola zremisowała w Bełchatowie z tamtejszym GKS-em. Wynik końcowy to 2:2. Bardzo duży niedosyt może pozostać w kibicach po tym spotkaniu, gdyż niewiele brakowało, a nasi piłkarze wywieźliby komplet punktów. Jednakże koniec końców goście musieli podzielić się dorobkiem punktowym z gospodarzami.

Przebieg spotkania

Zaczęło się całkiem dobrze dla Pogoni Zduńskiej Woli. Swobodnie weszliśmy w mecz nie obawiając się GKS-u. Szukanie swojej okazji przyniosło wreszcie rezultat w postaci akcji w 10 minucie. Wówczas Łukasz Rakowski wpakował futbolówkę do bramki gospodarzom. Niestety w 29 minucie padła bramka wyrównująca. Autorem: Przemysław Zdybowicz. Jednakże Jardel Cruz podwyższył w 33 minucie na 1:2 i z takim właśnie wynikiem zakończyła się pierwsza połówka. W drugiej połowie złapaliśmy wyraźną zadyszkę i zamiast goli zdobywaliśmy tylko żółte kartki. Natomiast starania GKS przyniosły mu rezultat w postaci wyrównującej bramki w doliczonym czasie gry.