Świętowanie Międzynarodowego Dnia Kota z koncertem charytatywnym w Zduńskiej Woli

17 lutego jest dniem, który na całym świecie obchodzony jest jako Międzynarodowy Dzień Kota. Tegoroczna edycja tego święta zostanie podkreślona w sposób wyjątkowy w Miejskim Domu Kultury Ratusz położonym w mieście Zduńska Wola.

Organizatorami tego wydarzenia są Miejski Dom Kultury Ratusz oraz Fundacja Tabby – Burasy i Spółka, które wspólnie zapraszają mieszkańców do uczestnictwa w tym święcie. W ramach obchodów odbędzie się specjalny koncert charytatywny „Gramy dla kociaków z Tabby”, który ma na celu zgromadzenie funduszy na rzecz pomocy kotom. Wydarzenie to odbędzie się w Kawiarni Literackiej MDK Ratusz.

W koncercie zaplanowanym na ten dzień wystąpią: Agnieszka Kowalczyk, która rozpocznie swój występ o godzinie 18:00 oraz Wojtek i Martoo, którzy zagrają swój koncert „Crazy Go” o godzinie 19:00. Celem tych działań jest nie tylko świętowanie miłości do kotów, ale również zwrócenie uwagi społeczeństwa na trudny los bezdomnych zwierząt, które niegdyś miały dom, ale go utraciły. Dlatego też wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.