Zduńska Wola potrzebuje aktywnego lidera do ożywienia jej rozwoju i pozycji w regionie

Stagnacja i brak dynamiki w rozwoju Zduńskiej Woli w ostatnich latach to wynik bierności lokalnej władzy. Negatywne skutki tego stanu rzeczy przejawiają się nie tylko w zahamowanym rozwoju, ale wręcz w degradacji pozycji Zduńskiej Woli na mapie regionu. Takiej sytuacji nie możemy zaakceptować! Nasze priorytety to PRZEDSIEBIORCZOŚĆ – MŁODOŚĆ – KREATYWNOŚĆ-RODZINA – TRADYCJA – HISTORIA.

Dawid Mazurkiewicz, aspirujący do roli Prezydenta Zduńskiej Woli, odgrywa kluczową rolę w trwającej kampanii samorządowej. Społeczeństwo jest już zmęczone konfliktami politycznymi i coraz bardziej skupia się na programach wyborczych kandydatów. Dlatego też zaprezentowaliśmy dziesięć kluczowych punktów naszego planu realizacji celów na najbliższą kadencję oraz perspektywy długoterminowe.

Najważniejszym z naszych postulatów jest utworzenie „Młode Webry” – przestrzeni dedykowanej młodszym mieszkańcom Zduńskiej Woli. To miejsce, które planujemy przekształcić w miejski salon, stanie się przestrzenią, w której młodzież będzie mogła rozwijać swoje zainteresowania, skorzystać z bezpłatnego dostępu do internetu, spędzić czas na grach planszowych czy po prostu spotykać się i dzielić doświadczeniami z rówieśnikami. Ale to dopiero początek.

Chcemy też, aby „Młode Webry” składało się z parku trampolin, kręgielni, mediateki i kawiarni. Planujemy również wyposażyć miejsce w profesjonalne pracownie artystyczne oraz studio nagrań. Wszystko to ma być dostępne dla młodzieży bez żadnych dodatkowych kosztów i otwarte przez cały tydzień. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie młodzież będzie czuła się dobrze i doceniona.