Rekordowy wynik zduńskowolskich basenów

W styczniu było 20 tys. wejść

Kompleks basenów zlokalizowany przy ul. Kobusiewicza zapewnia jeden z rodzajów rozrywki, który jest wśród mieszkańców bardzo popularny. Jak pokazują statystyki w styczniu 2023 roku baseny w Zduńskiej Woli odnotowały 20 tys. wejść. Jest to wynik rekordowy. Maksymalna liczba wejść odnotowana w 2022 roku wyniosła 16,6 tys.

Korzystają nie tylko mieszkańcy Zduńskiej Woli

Trzeba powiedzieć, że kompleks basenów w Zduńskiej Woli cieszy się popularnością nie tylko wśród mieszkańców naszego miasta. To także obiekt bardzo często wybierany przez mieszkańców innych miejscowości. Nasze baseny odwiedzają osoby zamieszkałe na co dzień w Łasku, Wieluniu, Sieradzu i Bełchatowie, ale nie tylko.

Sukcesem różnorodność oferty

Do styczniowego sukcesu frekwencyjnego naszych basenów na pewno przyczyniła się także w dużej mierze różnorodność oferty. Małe dzieci mogą skorzystać z wodnego placu zabaw. Nieco większe pociechy odnajdą się w wodnym gejzerze i rwącej rzece. Seniorzy chętnie korzystają z hydromasaży. Ostatnio też bardzo dużą popularnością cieszy się jaccuzzi, na które często brakuje miejsc.